Dokas

Pamlsky pro psy a kočky od společnosti DOKAS podléhají pravidelné kontrole kvality, kterou zajišťuje SGS Institut Fresenius. Tento nezávislý zkušební institut má zejména v Německu velké renomé pro kontroly kvality potravin díky svým dlouholetým odborným zkušenostem.

SGS Institut Fresenius proto v pevných intervalech stanovuje výživové hodnoty pamlsků DOKAS. Všechny výrobní lokality DOKAS navíc procházejí dvakrát ročně neohlášenými dodavatelskými audity.

Tento dobrovolný kontrolní program zajišťuje trvalou kvalitu, kterou může DOKAS viditelně dokládat na svých výrobcích ve formě natisknuté známky.

Nezávislé expertízy SGS Institutu Fresenius využívá DOKAS i v jiných oblastech – např. pro chemické a mikrobiologické laboratorní analýzy a deklaraci výrobků.

Stejným přísným kontrolním kritériím podléhají i výrobky, na kterých není odkaz na kontrolu SGS Institutem Fresenius. V tomto ohledu zkrátka neděláme kompromisy a od začátku sázíme na naši osvědčenou strategii v oblasti řízení kvality.

Maximální míra měřitelné kvality je totiž výsledkem pravidelných a trvalých kontrol a analýz. Naše pochoutky proto obdrží osvědčenou známku kvality až po dlouhodobém procesu.

Složení a obsažené látk

Pamlsky dnes hrají ve výživě domácích zvířat významnou roli. Odměna nebo dobrůtka mezi intervaly krmení patří nyní do výživového plánu psů i koček. Zdravá výživa se přitom dostává stále více do středu zájmu. Z tohoto důvodu by pamlsky neměly být jen chutné, to znamená, že by je zvířata měla dobře přijímat, ale také by je měl dobře snášet jejich žaludek a manipulace s nimi by měla být snadná. Kvalitě a výrobě našich pamlsků proto věnujeme velkou pozornost. Při výběru přísad jsme velmi pečliví a intenzivně se zaobíráme optimálním složením našich výrobků. Suroviny v celém výrobním procesu a konečný výrobek se navíc pravidelně kontrolují. Všechny podniky, které pro nás vyrábějí, podléhají přísným kontrolním kritériím pro dodržování požadovaných norem kvality (mj. BRC, IFS). Ale to ještě není všechno! Při zkouškách konečných výrobků a kontrole výrobních lokalit pro naše pamlsky spoléháme na nezávislou odbornou kompetenci SGS Institutu Fresenius, předního světového institutu pro kontrolu kvality zboží a certifikace.

 
 

Nejprodávanější

Dokas - Minis - Kostičky z kuřecích prsou 70 g
 
69 Kč
Dokas - Minis - Kostičky z kachních prsou 70 g
 
69 Kč
Dokas - Kachní kostky s cizrnou a č. řepou 150 g
 
183 Kč
Dokas - Minis - Kostičky z kuřecích prsou 70 g
69 Kč

Mini kostičky ze šťavnatých kuřecích prsou jsou ideální pamlskem, který ocení zejména Ti z Vás, kteří pamlsky nešetří! Díky jejich malému rozměru můžete pejska odměňovat a...

Kód: NB_DK-204265
Dokas - Minis - Kostičky z kachních prsou 70 g
69 Kč

Mini kostičky ze šťavnatých kachních prsíček jsou ideální pamlskem, který ocení zejména Ti z Vás, kteří pamlsky nešetří! Díky jejich malému rozměru můžete pejska odměňovat a...

Kód: NB_DK-204296
Dokas - Kachní kostky s cizrnou a č. řepou 150 g
183 Kč

Kostky z kachních prsou sušené mrazem vynikají intenzivní chutí a maximálním zachováním živin díky šetrnému zpracování. Maso je doplněno o zdraví prospěšnou cizrnu, červenou...

Kód: NB_DK-203091
Dokas - Kachní prsa kousky 70 g
69 Kč

Kvalitní pamlsky z kachního masa jsou chutnou odměnou pro psy. Ideální při výcviku nebo pro zdravé mlsání.

Kód: NB_DK-200007
Dokas - Králičí plátky 70 g
83 Kč

Vynikající plátky z králičího masa pro zdravé mlsání. Můžete je také nakrájet na malé kousky a použít jako odměny při tréninku.

Kód: NB_DK-200090
Dokas - Tyčky s dršťkami a kuřecím masem 200 g
167 Kč

Kroucené tyčky z hovězí kůže s dršťkami a kuřecím masem. Jejich žvýkání pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně. Můžete objednávat po 1 kuse. Obchodní balení 9 ks.

Kód: NB_DK-202919
Dokas - Mrazem sušená kuřecí srdíčka pro psy 22 g
74 Kč

Kuřecí srdíčka jsou neodolatelným pokušením pro psy všech věkových i velikostních kategorií. Jedná se o zdravý, chuťově výrazný pamlsek, který odmítne málokterý mlsoun.

Kód: NB_DK-204357
Dokas - Kuřecí rolky s kachní náplní 10 g
21 Kč

Šťavnaté rolky z kuřecího masa a jater s náplní z kachních prsíček.

Kód: NB_DK-202018
Dokas - Tyčinky z hovězí kůže obalené kuřecím 50 g
55 Kč

Tyčinky z hovězí kůže obalené masem z kuřecích prsou. Balení do kapsy a pro menší pejsky.

Kód: NB_DK-204777
Dokas - Tyčinky z hovězí kůže obalené hovězím masem 190 g
199 Kč

Tyčinky z hovězí kůže obalené hovězím masíčkem. Jejich žvýkání psy zabaví, posiluje žvýkací svaly a pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně.

Kód: NB_DK-204890
Dokas - Kachní prsa proužky 70 g
69 Kč

Lahodné kachní masové proužky jsou tradičně oblíbenou pochoutkou. Vysoká kvalita použitých surovin zaručuje výraznou chuť a vůni.

Kód: NB_DK-200274
Dokas - Kachní prsa kousky 200 g
188 Kč

Kvalitní pamlsky z kachního masa jsou chutnou odměnou pro psy. Ideální při výcviku nebo pro zdravé mlsání. Můžete objednávat po 1 kuse. Obchodní balení 9 ks.

Kód: NB_DK-202827
Dokas - Kuřecí mini kousky pro psy 70 g
69 Kč

Malé pamlsky z kuřecího masa, rýže a sezamu. Díky svojí velikosti jsou ideální zdravou odměnou při tréninku.

Kód: NB_DK-200069
Dokas - Králičí uši bez srsti 180 g
183 Kč

Sušené králičí uši bez srsti jsou chutným žvýkacím pamlskem pro psy. Vhodné i pro psy trpící potravinovými alergiemi.

Kód: NB_DK-204746
Dokas - Kosti z hovězí kůže s kachním - 5 cm
129 Kč

Kosti z hovězí kůže obalené kachním masem. Oblíbená tradiční pochoutka, která vašeho pejska zabaví a pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně. Obsah balení je 12 kostiček.

Kód: NB_DK-200908
Dokas - Tyčinky z hovězí k. obalené kuřecím 200 g
199 Kč

Tradičně oblíbené tyčinky z hovězí kůže obalené masem z kuřecích prsou. Jejich žvýkání pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně.

Kód: NB_DK-201233
Dokas - Losos proužky 100 g
104 Kč

Čisté rybí maso a kůže doplněné o fruktooligosacharidy pro zdravé zažívání. Vysoký obsah omega 3 nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži a srst.

Kód: NB_DK-203787
Dokas - Králičí uši se srstí dlouhé 180 g
153 Kč

Sušené králičí uši se srstí jsou chutným žvýkacím pamlskem pro psy. Vhodné i pro psy trpící potravinovými alergiemi.

Kód: NB_DK-202735
Nahoru
Další produkty
72 položek celkem
Zpět do obchodu