Sleva za registraci 4-8%

Dokas

Pamlsky pro psy a kočky od společnosti DOKAS podléhají pravidelné kontrole kvality, kterou zajišťuje SGS Institut Fresenius. Tento nezávislý zkušební institut má zejména v Německu velké renomé pro kontroly kvality potravin díky svým dlouholetým odborným zkušenostem.

SGS Institut Fresenius proto v pevných intervalech stanovuje výživové hodnoty pamlsků DOKAS. Všechny výrobní lokality DOKAS navíc procházejí dvakrát ročně neohlášenými dodavatelskými audity.

Tento dobrovolný kontrolní program zajišťuje trvalou kvalitu, kterou může DOKAS viditelně dokládat na svých výrobcích ve formě natisknuté známky.

Nezávislé expertízy SGS Institutu Fresenius využívá DOKAS i v jiných oblastech – např. pro chemické a mikrobiologické laboratorní analýzy a deklaraci výrobků.

Stejným přísným kontrolním kritériím podléhají i výrobky, na kterých není odkaz na kontrolu SGS Institutem Fresenius. V tomto ohledu zkrátka neděláme kompromisy a od začátku sázíme na naši osvědčenou strategii v oblasti řízení kvality.

Maximální míra měřitelné kvality je totiž výsledkem pravidelných a trvalých kontrol a analýz. Naše pochoutky proto obdrží osvědčenou známku kvality až po dlouhodobém procesu.

Složení a obsažené látk

Pamlsky dnes hrají ve výživě domácích zvířat významnou roli. Odměna nebo dobrůtka mezi intervaly krmení patří nyní do výživového plánu psů i koček. Zdravá výživa se přitom dostává stále více do středu zájmu. Z tohoto důvodu by pamlsky neměly být jen chutné, to znamená, že by je zvířata měla dobře přijímat, ale také by je měl dobře snášet jejich žaludek a manipulace s nimi by měla být snadná. Kvalitě a výrobě našich pamlsků proto věnujeme velkou pozornost. Při výběru přísad jsme velmi pečliví a intenzivně se zaobíráme optimálním složením našich výrobků. Suroviny v celém výrobním procesu a konečný výrobek se navíc pravidelně kontrolují. Všechny podniky, které pro nás vyrábějí, podléhají přísným kontrolním kritériím pro dodržování požadovaných norem kvality (mj. BRC, IFS). Ale to ještě není všechno! Při zkouškách konečných výrobků a kontrole výrobních lokalit pro naše pamlsky spoléháme na nezávislou odbornou kompetenci SGS Institutu Fresenius, předního světového institutu pro kontrolu kvality zboží a certifikace.

 
 

Nejprodávanější

512458 dokas kureci prsa kousky animal welfare 170 g
169 Kč

Pamlsek pro psy vyroben v souladu se striktními etickými standardy ochrany zvířat. Nejvyšší kvalita a výborná chuť kuřete z druhově vhodného chovu.

Kód: KP_76205132
Dokas - Mrazem sušená kuřecí srdíčka pro psy 22 g
76 Kč

Kuřecí srdíčka jsou neodolatelným pokušením pro psy všech věkových i velikostních kategorií. Jedná se o zdravý, chuťově výrazný pamlsek, který odmítne málokterý mlsoun.

Kód: NB_DK-204357
Dokas - Minis - Kostičky z kuřecích prsou 70 g
70 Kč

Mini kostičky ze šťavnatých kuřecích prsou jsou ideální pamlskem, který ocení zejména Ti z Vás, kteří pamlsky nešetří! Díky jejich malému rozměru můžete pejska odměňovat a...

Kód: NB_DK-204265
Dokas - Tyčinky z hovězí k. obalené kachním 200 g
204 Kč

Tradičně oblíbené tyčinky z hovězí kůže obalené masem z kachních prsou. Jejich žvýkání pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně.

Kód: NB_DK-201264
Dokas - Kachní prsa nugety 110 g
171 Kč

Nugety z kachních prsou sušené mrazem vynikají intenzivní chutí a maximálním zachováním živin díky šetrnému zpracování.

Kód: NB_DK-202254
Dokas - Tyčinky z hovězí kůže obalené kuřecím 50 g
56 Kč

Tyčinky z hovězí kůže obalené masem z kuřecích prsou. Balení do kapsy a pro menší pejsky.

Kód: NB_DK-204777
Dokas - Kachní prsa kousky 200 g
193 Kč

Kvalitní pamlsky z kachního masa jsou chutnou odměnou pro psy. Ideální při výcviku nebo pro zdravé mlsání. Můžete objednávat po 1 kuse. Obchodní balení 9 ks.

Kód: NB_DK-202827
Dokas - Kachní prsa kousky 70 g
70 Kč

Kvalitní pamlsky z kachního masa jsou chutnou odměnou pro psy. Ideální při výcviku nebo pro zdravé mlsání.

Kód: NB_DK-200007
Pochoutka Dokas-Kachní kostky s cizrnou a č. řepou150g Kód: NV_128475
537392 dokas kralici vnitrnosti 100 g
79 Kč

Přírodní pamlsek pro psy ve formě sušených králičích vnitřností. Balení obsahuje plíce, žaludky, játra a srdíčka. Vhodné i pro psy trpící potravinovými alergiemi.

Kód: KP_76205316
Chewies Trainings-Happen Ziege - kozí 300 g
169 Kč

Poloměkké šťavnaté kuličky pro psy s kozím masem, jako jediným zdrojem bílkovin. Obsahují také brambory, jablko, mrkev, směs bylinek, lososový olej a minerální látky. Pamlsky...

Kód: 268991
Dokas - Kuřecí rolky s hovězí náplní 10 g
22 Kč

Šťavnaté rolky z kuřecího masa a jater s náplní z hovězího masa.

Kód: NB_DK-201981
Dokas - Králičí hřbet s kostí 120 g
142 Kč

Přírodní a přirozená pochoutka, jejíž vůně, struktura a vzhled probudí i ve Vašem psovi vlka! Králičí páteř je ideálním žvýkacím pamlskem.

Kód: NB_DK-201837
Dokas - Tyčinky z hovězí a rybí kůže, s kuřecím filetem 170 g
185 Kč

Tradiční tyčinky z hovězí a rybí kůže obalené masem z kuřecího prsního filetu.

Kód: NB_DK-201806
Dokas - Losos proužky 100 g
118 Kč

Čisté rybí maso a kůže doplněné o fruktooligosacharidy pro zdravé zažívání. Vysoký obsah omega 3 nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži a srst.

Kód: NB_DK-203787
Dokas - Žebra z hovězí k. obalená kachním - 3 ks
214 Kč

Žvýkací kosti z hovězí kůže ve tvaru žebírek jsou pro ještě větší požitek obaleny masem z kachních prsou. Žvýkání pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně.

Kód: NB_DK-201325
Dokas - Králičí žebírka 100 g
145 Kč

Sušená králičí žebírka jsou chutným pamlskem pro psy. Vhodná i pro psy trpící potravinovými alergiemi.

Kód: NB_DK-202889
Dokas - Kostičky s hmyzem a mrkví 100 g
85 Kč

Velmi chutné mrkvové kostičky, které obsahují sušené cvrčky a moučné červy. Snadno stravitelná odměna pro všechny psy, kteří ocení kvalitní proteiny, hodnotné mastné kyseliny a...

Kód: NB_DK-203992
Nahoru
Další produkty
69 položek celkem
Zpět do obchodu