Dokas

Pamlsky pro psy a kočky od společnosti DOKAS podléhají pravidelné kontrole kvality, kterou zajišťuje SGS Institut Fresenius. Tento nezávislý zkušební institut má zejména v Německu velké renomé pro kontroly kvality potravin díky svým dlouholetým odborným zkušenostem.

SGS Institut Fresenius proto v pevných intervalech stanovuje výživové hodnoty pamlsků DOKAS. Všechny výrobní lokality DOKAS navíc procházejí dvakrát ročně neohlášenými dodavatelskými audity.

Tento dobrovolný kontrolní program zajišťuje trvalou kvalitu, kterou může DOKAS viditelně dokládat na svých výrobcích ve formě natisknuté známky.

Nezávislé expertízy SGS Institutu Fresenius využívá DOKAS i v jiných oblastech – např. pro chemické a mikrobiologické laboratorní analýzy a deklaraci výrobků.

Stejným přísným kontrolním kritériím podléhají i výrobky, na kterých není odkaz na kontrolu SGS Institutem Fresenius. V tomto ohledu zkrátka neděláme kompromisy a od začátku sázíme na naši osvědčenou strategii v oblasti řízení kvality.

Maximální míra měřitelné kvality je totiž výsledkem pravidelných a trvalých kontrol a analýz. Naše pochoutky proto obdrží osvědčenou známku kvality až po dlouhodobém procesu.

Složení a obsažené látk

Pamlsky dnes hrají ve výživě domácích zvířat významnou roli. Odměna nebo dobrůtka mezi intervaly krmení patří nyní do výživového plánu psů i koček. Zdravá výživa se přitom dostává stále více do středu zájmu. Z tohoto důvodu by pamlsky neměly být jen chutné, to znamená, že by je zvířata měla dobře přijímat, ale také by je měl dobře snášet jejich žaludek a manipulace s nimi by měla být snadná. Kvalitě a výrobě našich pamlsků proto věnujeme velkou pozornost. Při výběru přísad jsme velmi pečliví a intenzivně se zaobíráme optimálním složením našich výrobků. Suroviny v celém výrobním procesu a konečný výrobek se navíc pravidelně kontrolují. Všechny podniky, které pro nás vyrábějí, podléhají přísným kontrolním kritériím pro dodržování požadovaných norem kvality (mj. BRC, IFS). Ale to ještě není všechno! Při zkouškách konečných výrobků a kontrole výrobních lokalit pro naše pamlsky spoléháme na nezávislou odbornou kompetenci SGS Institutu Fresenius, předního světového institutu pro kontrolu kvality zboží a certifikace.

 
 

Nejprodávanější

Pochoutka Dokas-Minis-Kostičky z kachních prsou 70g Kód: NV_128489
Dokas - Tyčky s kachními srdíčky a masem 200 g
169 Kč

Kroucené tyčky z hovězí kůže s kachními srdíčky a masem. Jejich žvýkání pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně. Vysoká kvalita použitých surovin zaručuje výraznou chuť a vůni. Jsou...

Kód: KP_CH-242461
Pochoutka Dokas-Minis-Kostičky z kuřecích prsou 70g Kód: NV_128488
Pochoutka Dokas - Hovězí plátky 70g
96 Kč
Kód: NV_128470
Pochoutka Dokas - Jehněčí plátky 70g Kód: NV_128469
Dokas - Mrazem sušené kuřecí žaludky pro psy 20 g
69 Kč

Kuřecí žaludky a vnitřnosti obecně jsou oblíbeným pamlsek pro psy všech věkových i velikostních kategorií. Jedná se o zdravý, chuťově výrazný pamlsek, který můžete podávat denně.

Kód: KP_CH-242464
Dokas - Tyčky s dršťkami a kuřecím masem 200 g
169 Kč

Kroucené tyčky z hovězí kůže s dršťkami a kuřecím masem. Jejich žvýkání pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně. Vysoká kvalita použitých surovin zaručuje výraznou chuť a vůni. Jsou...

Kód: KP_CH-242455
Pochoutka Dokas-Mrazem sušená kuř. srdíčka pro psy22g Kód: NV_128490
Pochoutka Dokas -Kostičky s hmyzem a mrkví 100g Kód: NV_128483
Pochoutka Dokas-Kostičky s hmyzem a batáty 100g Kód: NV_128482
Pochoutka Dokas-Fit tyčinky-kokos,borůvky,kuř.srdce80g Kód: NV_128480
Pochoutka Dokas-Fit tyčinky-mrkev, jablko,hov.srdce80g Kód: NV_128479
Pochoutka Dokas - Losos proužky 100 g
117 Kč
Kód: NV_128478
Pochoutka Dokas-Kostky z lososa s goji a matchou 150g Kód: NV_128476
Pochoutka Dokas-Kachní kostky s cizrnou a č. řepou150g Kód: NV_128475
Pochoutka Dokas-Kuřecí kostky s batáty a lněným s.150g Kód: NV_128474
Pochoutka Dokas-Kuřecí prsa s batátem 70g Kód: NV_128473
Pochoutka Dokas-Kuřecí prsa s banánem 70g Kód: NV_128472
Nahoru
Další produkty
23 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení