Vitakraft

Webová stránka značky: Vitakraft

Vize

Rozumíme vnitřnímu poutu mezi člověkem a zvířetem a chceme každý den zlepšovat to společné mezi nimi. V každé domácnosti se zvířetem a všude na světě.

Zcela ve smyslu poselství naší značky - Vitakraft. S láskou.

Mise

S vášní a empatií pro potřeby domácích zvířat a jejich chovatelů vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme inovativní, kvalitativně hodnotné výrobky podle potřeb. Díky udržitelným postupům přispíváme k zachování životně důležitých přírodních zdrojů.

Na celém světě tak podporujeme zodpovědnou, láskyplnou a vhodnou výživu a chov domácích zvířat. Už po několik generací tím podporujeme společensky významný vztah a plnohodnotné soužití člověka a zvířete.

Hodnoty

Vynikající výkon, partnerská spolupráce, inovační síla a zodpovědné chování – to jsou pilíře, na nichž jsou založeny hodnoty naší firmy.

Tyto ústřední hodnoty představují základ a orientaci pro naše myšlení a chování, pomáhají nám se rozvíjet a růst – jako jednotlivé osobnosti i jako firma.

4 položek celkem
Vitakraft Premium menu Vital krmivo pro zakrslé králíky 3kg
236 Kč

Kompletní krmivo pro zakrslé králíky Vyvážená směs, která zvířatům nejenom chutná, ale dává jim také všechno, co potřebují pro zdravý život. Kromě toho předchází...

Kód: 1396
Vitakraft Rodent Degu krm. Menu Vital krm. 600g
Novinka
69 Kč

Kompletní krmivo pro osmáky . Ideální, velmi chutné a výživné krmivo.

Kód: 12500
Vitakraft Rodent Degu krm. Emotion beauty 600g
Novinka
115 Kč

Kompletní krmivo pro osmáky vyrobené pouze z naturálních zdrojů a obohacené vyváženým poměrem živin, minerálů a vitamínů.

Kód: 12494
Vitakraft Dog pochoutka Beef Stick Beef 2ks
29 Kč

Šťavnaté masové tyčinky s hovězím pro každého pejska.  Doplňkové krmivo pro psy. Pro svou lahodnost je neodolatelným pamlskem pro všechny psy.

Kód: 2467

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem