Sleva za registraci 4-8%

Paradentóza u psů

ZParadentóza u psů

Daleko nejčastějším patologickým jevem v dutině ústní je tzv. periodontální choroba. Jejím lidským ekvivalentem je i laikům dobře známá paradontóza. Periodontální choroba postihuje více jak 80% psů starších 3 let. (Zdroj: en.wikipedia.org).

„Pes s periodontální chorobou často trpí významnou bolestivostí uvnitř dutiny ústní, celkovou nevolností a úbytkem aktivity. Většina chovatelů vůbec netuší, že uvedené příznaky mohou nějak souviset s periodontální chorobou a připisují je samotnému stáří.“

MVDr. Jaroslav Kučera CScVeterinarKucera.cz

Ryze přírodní a účinné řešení pro Vašeho pejska

Existuje celá řada přípravků zaměřených na dutinu ústní našich psů. Asi budete také souhlasit, že výsledek nebývá nejlepší. Výrobci se zpravidla zaměřují na viditelný efekt, což je vybělování. To ale není to, co ve skutečnosti hledáme pro tlaminky našich pejsků.

Přinášíme Vám přípravek Láska 01 a Láska 01S s přírodním složením, který se zaměřuje především na léčbu zánětu, působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní. Díky účinným látkám a způsobu aplikace dochází ke správnému prokrvování dásní a k celkovému uvolnění zvířete.

Přípravek, který omezuje růst bakterií a zamezuje tvorbě zubního plaku a tím také omezuje výskyt zubního kamene. Navíc se skládá výhradně z přírodní ingrediencí, obsahuje spoustu vitamínů a minerálů prospěšných pro zdraví Vašeho pejska.

Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně

Náš přípravek je veterinární přípraven schválený Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv. Tento ústav nezávisle hodnotí a sleduje účinnost, bezpečnost a kvalitu veterinárních léčivých přípravků v ČR. Náš přípravek Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně má schvalovací číslo – 546646.

Jaké balení a produkt je vhodný pro mého pejska?

Malý pejsek do 10 kg – 30 ml balení

Střední pejsek 10 – 20 kg nebo dva malý pejsci – 50 ml balení  

Velký pejsek nad 20 kg nebo více pejsků – 100 ml balení, které dodáváme jako dvě 50 ml lahvičky

Dávkování a způsob použití: 2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy. Naneste na plošku očištěného prstu, na gázu, tampon, nebo na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a kolem uchycení zubů po dobu cca 2 minut. Do zlepšení provádějte aplikaci dvakrát denně, minimálně dvě hodiny před jídlem. Až dojde ke zlepšení stavu zvířete, aplikujte přípravek preventivně 1x až 3x týdně. Jeden mililitr odpovídá cca 25 kapkám.

Upozornění: Veterinární přípravek pro psy. Před použitím vždy protřepejte! Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Veterinární přípravek Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně není vhodný pro psy s poruchami trávení a zvláště pro psy s poruchou slinivky. Pro takové psy je určen přípravek Láska 01S. Přípravek není určen pro březí feny. Neobsahuje alkohol. Pokud je u psa přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.

Reakce klientů

„Dnes je to přes 3 týdny, co Baronovi čistím zuby a masíruji dásně olejíčkem. Změna je fantastická, dásně jsou uzdravené, krásně růžové a zubní kámen změkl tak, že bylo možné mechanické odstranění seškrábnutím. Jsem ráda, že Baron nemusel jít do narkózy a že jsme tento způsob objevili ještě včas.“

Markéta Zikmundová

Zpět do obchodu