Vrácení zboží

VzorovyFormularProOdstoupeniOdSmlouvy

Vrácení 

Jak mohu vrátit, vyměnit nebo reklamovat zboží?

Něco vám nevyhovuje? Všechny informace k výměně, vrácení nebo reklamaci zboží nakoupeného v prodejně Kockapes.com či na e-shopu www.kockapes.com najdete na této stránce.

Jak vrátit e-shopovou objednávku?

Nakoupili jste v e-shopu, ale něco se vám nelíbí nebo nesedí? Nevadí!

Vraťte nám to bez udání důvodu. Zboží zakoupené přes e-shop www.kockapes.com můžete vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů. Jedná se o Odstoupení od kupní smlouvy, která vzniká přijetím (akceptací) objednávky. Tuto variantu podrobně popisují naše Obchodní podmínky v odstavci 6. odstoupení od kupní smlouvy. Zde najdete zjednodušený obsah:

Od kupní smlouvy můžete odstoupit to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Pro odstoupení od kupní smlouvy můžete využít vzorový formulář, který můžete zaslat buď doporučeně na adresu kockapes.com, Krkonošská 231, 543 01 Vrchlabí (převzetí potvrdí doručovatel) nebo e-mailem na info@kockapes.com (potrvzení o přijetí potvrdíme e-mailem).

Zboží musí být vráceno do čtrnácti (14) dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy prodávajícímu. Kupující nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

Prodávající vrátí peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy na bankovní účet uvedený ve vzorovém formuláři kupujícím nebo dle dohody (po přijetí zboží).

Při odstoupení od kupní smlouvy má kupující povinnost vrátit zboží nepoškozené a kompletní. V případě, že zboží není zasláno v popsaném stavu, bude zboží považováno za poškozené. Škody vzniklé na zboží budou kompenzovány snížením vrácené kupní ceny.

Pokud jste k nákupu dostali dárek, při odstoupení od kupní smlouvy jej máte povinnost vrátit.

Od kupní smlouvy nelze odstoupit v těchto případech (to vše dle občanského zákoníku):

pokud zboží bylo upraveno podle přání kupujícího

u zboží, které podléhá rychlé zkáze

u zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím

u zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit

Jak postupovat při odstoupení od kupní smlouvy

Nepoškozené (kompletní a čisté) zboží zašlete doporučeně (kurýrní službou, poštou) nebo přineste osobně spolu s dokladem o koupi a vyplněným formulářem pro "Odstoupení od kupní smlouvy" na adresu:

Kockapes.com, krkonošská 231, 543 01 Vrchlabí

 

ke stažení zde:

VzorovyFormularProOdstoupeniOdSmlouvy