Sleva za registraci 4-8%

Výměna / Vrácení zboží

Jak mohu vyměnit, vrátit nebo reklamovat zboží?

Něco vám nevyhovuje? Všechny informace k výměně, vrácení nebo reklamaci zboží nakoupeného na e-shopu www.kockapes.com najdete na této stránce.

 

Výměna zboží 

 

Vybrali jste obleček, botičky nebo jiné zboží, kde jste netrefili velikost a potřebujete ho vyměnit?

S touto situací počítáme, a i když se snažíme popsat velikosti našeho zboží co nejlépe, stane se, že to nesedí.

Pokud víte, podle vyzkoušeného zboží, za jakou velikost potřebujete zboží vyměnit, ověřte si jeho dostupnost na e-shopu, e-mailem nebo telefonicky na čísle: 725384039. Pokud je požadované zboží k dispozici, napište nám průvodní dopis s číslem objednávky a kódy produktů které vracíte a chcete zaslat zpět. Dopis přiložte ke zboží.

Zboží k výměně zašlete nejpozději do 14 dnů od obdržení spolu s dokladem o koupi a průvodním dopisem, doporučeně (kurýrní službou, poštou) na adresu: 

Kockapes.com, Ludvíka Svobody 1073, 543 01 Vrchlabí

Zboží zaslané na výměnu musí být: 

 • zaslané ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží (pozdější výměny nebudou akceptovány)
 • zcela nepoškozené, čisté a kompletní
 • v původním obalu / s originální visačkou
 • pokud bude zboží k výměně poškozené, ponese známky opotřebení nebo nebude vráceno v prodejním obalu či s originální visačkou, nemusí být přijato nebo se dohodneme na snížení jeho hodnoty

V případě, že se cena vyměněných produktů liší, bude vám doplatek naúčtován. V případě přeplatku (vyměňujete za levnější zboží) se vám ozveme a navrhneme kompenzaci formou zboží v hodnotě přeplatku.

Vyměněné zboží vám bude zasláno na dobírku s naúčtováním poštovného.

 

 

Vrácení zboží 

 

 

Jak vrátit e-shopovou objednávku?

Nakoupili jste v e-shopu, ale něco se vám nelíbí nebo nesedí? Nevadí!

Vraťte nám to bez udání důvodu. Zboží zakoupené přes e-shop www.kockapes.com můžete vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů. Jedná se o Odstoupení od kupní smlouvy, která vzniká přijetím (akceptací) objednávky. Tuto variantu podrobně popisují naše Obchodní podmínky v odstavci 6. odstoupení od kupní smlouvy. Zde najdete zjednodušený obsah:

Od kupní smlouvy můžete odstoupit to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Pro odstoupení od kupní smlouvy můžete využít vzorový formulář, který můžete zaslat buď doporučeně na adresu kockapes.com, Krkonošská 231, 543 01 Vrchlabí (převzetí potvrdí doručovatel) nebo e-mailem na info@kockapes.com (potrvzení o přijetí potvrdíme e-mailem).

Zboží musí být vráceno do čtrnácti (14) dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy prodávajícímu. Kupující nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

Prodávající vrátí peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy na bankovní účet uvedený ve vzorovém formuláři kupujícím nebo dle dohody (po přijetí zboží).

Při odstoupení od kupní smlouvy má kupující povinnost vrátit zboží nepoškozené a kompletní. V případě, že zboží není zasláno v popsaném stavu, bude zboží považováno za poškozené. Škody vzniklé na zboží budou kompenzovány snížením vrácené kupní ceny.

Pokud jste k nákupu dostali dárek, při odstoupení od kupní smlouvy jej máte povinnost vrátit.

Od kupní smlouvy nelze odstoupit v těchto případech (to vše dle občanského zákoníku):

pokud zboží bylo upraveno podle přání kupujícího

u zboží, které podléhá rychlé zkáze

u zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím

u zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit

Jak postupovat při odstoupení od kupní smlouvy

Nepoškozené (kompletní a čisté) zboží zašlete doporučeně (kurýrní službou, poštou) nebo přineste osobně spolu s dokladem o koupi a vyplněným formulářem pro "Odstoupení od kupní smlouvy" na adresu:

Kockapes.com, Ludvíka Svobody 1073, 543 01 Vrchlabí

 

ke stažení zde:

VzorovyFormularProOdstoupeniOdSmlouvy

 

Reklamace

 

Něco není v pořádku? Rádi se na to podíváme a napravíme! 

Pokud zakoupené zboží vykazuje vady, nesplňuje vlastnosti, které jsou popsány v popisu výrobku nebo se poškodilo, máte právo jej reklamovat. Podmínky reklamace popisují Obchodní podmínky v odstavci 7. práva z vadného plnění. Co je podstatné:

 • Řídíme se obecně platnými předpisy.
 • Odpovídáme za to, že námi prodávané zboží je v bezvadném stavu, má tedy očekávané vlastnosti , hodí se k účelu, ke kterému se běžně používá, odpovídá popisu a není ho méně, než je uvedeno. :-)
 • POZOR, reklamace se nevztahuje na zboží:
  • prodané se slevou na vadu, pro kterou byla cena snížena
  • na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním
  • na zboží prodané jako použité
 • Reklamaci je třeba uplatnit bezodkladně, aby nedošlo k rozšíření vady a v jejím důsledku k zamítnutí reklamace. 
 • Reklamace musí být uplatněna nejpozději ve 24měsíční lhůtě, nevztahuje se na zboží, které má uvedeno minimální datum trvanlivosti nebo je prodáno za sníženou cenu z důvodu předem oznámené vady, se kterou ho spotřebitel vědomě zakoupil.
 • K reklamaci není možné zasílat zboží zakoupené u jiného prodejce nebo bez kupního dokladu (účtenka, faktura).

Jak postupovat při reklamaci

Napište průvodní dopis s popisem závady a reklamované zboží nám spolu s dokladem o koupi a vyplněným formulářem zašlete doporučeně (kurýrní službou, poštou) nebo přineste osobně na adresu: 

Kockapes.com, Ludvíka Svobody 1073, 543 01 Vrchlabí  

My potvrdíme, zda jsme zboží do reklamace přijali a na vyřízení reklamace máme 30 dnů.

 

 

Zpět do obchodu