Canvit

Webová stránka značky: Canvit

O nás

Společnost Canvit je předním českým výrobcem krmiv a vitaminominerálních doplňků pro domácí mazlíčky.

Její historie sahá do devadesátých let minulého století. Aktuálně je společnost výrobcem vitaminominerálních přípravků pro psy, kočky a další zvířata Canvit, granulových krmiv pro psy Nutrican, vitaminominerálních doplňků a krmiv pro koně Nutri Horse a výhradním distributorem doplňků a krmiv pro koně holandské značky Pavo pro Českou a Slovenskou republiku.

Společnost od počátku dbá na kvalitu, proto jsou součástí týmu přední inženýři – výživáři, technologové a veterinární lékaři.

Naším cílem jsou zdraví a spokojení mazlíčci, kteří nám přinášejí radost a lásku.

Co můžeme podpořit?

Zaměřili jsme se na nejčastější zdravotní problémy psů a koček, které mohou vést k návštěvě veterinárního lékaře:

KAŽDODENNÍ PÉČE

Přípravky pro každodenní péči jsou vyvinuty s ohledem na jednotlivé životní etapy, zátěž, stravovací návyky a aktuální potřeby Vašeho mazlíčka (růst, stáří, březost, laktace, atd.). Obsahují unikátní kombinace vitamínů a minerálů k zajištění vitality, skvělé kondice a především zdraví Vašeho psa či kočky.

POHYBOVÝ APARÁT

Dysplazie kyčelního kloubu, artróza, osteoporóza a jiná onemocnění kloubů a kostí dokáží znepříjemnit a zkomplikovat život nám i našim mazlíčkům. Poruchy pohyblivosti už navíc nejsou jen doménou velkých psů, ale stále častěji se objevují i u středních a menších plemen, kočky nevyjímaje. Účinné kombinace látek na podporu regenerace kloubní chrupavky a zlepšení pohyblivosti kloubů dokážou také snížit bolest při pohybu a tím zkvalitnit život našich čtyřnohých přátel.

SRST A POKOŽKA

Srst a pokožka vytváří zvířatům perfektní bariéru proti vnějšímu prostředí. Kvalita pokožky určuje následně i kvalitu a lesk srsti. Při nedostatku potřebných živin v potravě dochází nejprve ke změnám vzhledu kůže a srsti. Účinnou prevencí a pravidelným podáváním doplňků řady Canvit účinně vyživujeme pokožku i srst a pomáháme tak docílit její perfektní kvality a vzhledu.

IMUNITA

Imunitní systém je základní linií obrany organismu. Podporou a posílením imunity můžeme účinně zlepšit a zkvalitnit život našich mazlíčků. Nezapomínejme používat zejména v rizikových situacích, které jsou obvykle provázeny snížením celkové obranyschopnosti, např. při porodu, laktaci, operaci, cestování, změně životního prostoru či režimu apod.

TRÁVENÍ

Poruchy trávení, intolerance či zvracení patří mezi časté nepříjemné zdravotní obtíže. Odhalit jejich příčinu je často náročné a zdlouhavé. Přípravky řady Canvit umožňují zmírnit negativní důsledky trávicích problémů a zlepšit tak nejen trávicí proces, ale i celkové fungování organismu a aktuální kondici. Nezapomínejte, že zdravé trávení s efektivním využitím živin z potravy je základním stavebním kamenem pro správnou funkci celého organismu.

SRDCE A CÉVY

Onemocnění srdce (vady chlopní, poruchy rytmu či myopatie srdečního svalu atd.) jsou ve veterinárních ordinacích diagnostikována velmi často u psů, i koček. Preventivní péče o kardiovaskulární aparát a jeho správnou funkci by pro nás tedy měla být „srdeční záležitostí“. Přípravky řady Canvit obsahují látky, jako jsou omega -3 nenasycené mastné kyseliny, lecitin, karnitin atd., látky s prokázanými pozitivními účinky na funkci srdce a oběhovou soustavu. Pomáhají Vašemu mazlíčkovi prožít dlouhý a aktivní život.

NERVY

Zdravé fungování nervové soustavy je základní podmínkou pro vitalitu a životaschopnost. Zdravotní obtíže spojené s poruchou nervů jsou velmi často způsobené deficitem některé z pro organismus nepostradatelných látek. Přípravky Canvit obsahují potřebné živiny ve správných poměrech a zajistí tak rovnováhu a zdravou funkci nervů a smyslů.

LEDVINY A VYLU ČOVÁNÍ

Infekce bakteriálního i virového původu a vznik močových a ledvinových kamenů trápí mnoho mazlíčků zejména v pozdějším věku či po kastraci. Řadu obtíží i příčin můžeme zmírnit nebo zcela odstranit kombinací správné výživy a výživových doplňků. Ty jsou určeny zejména k prevenci a redukci rizika vzniku struvitových a oxalátových kamenů.

NADVÁHA

Obezita je nejčastější civilizační chorobou, která postihuje nejen lidi, ale i zvířata. Její nebezpečí spočívá v tom, že je iniciátorem řady nemocí jako například cukrovka, nemoci oběhového systému, nemoci kloubů apod. Pokud se rozhodnete pro změnu stravovacího režimu a snížení nadváhy Vašeho mazlíčka, využijte některý z přípravků Canvitu. Pro dosažení kýženého efektu je samozřejmostí i pravidelný pohyb.

STRES

Stres je spouštěcím faktorem řady vážných onemocnění. Předcházením a zmírněním stresových situací proto můžeme výrazně zkvalitnit život našich mazlíčků. Nezapomeňte, že přípravky na potlačení stresu pomáhají pouze odstranit důsledky a zmírnit jeho negativní dopady na organismus. Důležité je najít a v rámci možností také odstranit příčiny stresu Vašeho mazlíčka.

ZUBY

Pro psy i kočky jsou zuby celoživotně nepostradatelným nástrojem pro zpracování potravy. Onemocnění zubů a ústní dutiny jsou navíc spouštěcím mechanismem dalších chorob. Přípravky řady Canvit se zaměřují na každodenní péči v oblasti zubní hygieny, odstraňování zubního plaku a prevence tvorby zubního kamene.

Canvit BARF Spirulina 180g
289 Kč

Sušená Spirulina platensis v organické kvalitě pro podporu vitality a imunity.

Kód: NV_94931
Canvit BARF Extrudo Alfaalfa 2 kg
355 Kč

Kompletní příloha pro psy a kočky krmené BARF stravou ve formě extrudovaných sušenek.

Kód: NV_94925
Canvit BARF Mineral Balancer 260g EXP 4/20
211 Kč –53 %
100 Kč

Zdroj vápníku, minerálních látek a vitamínů pro vybalancování BARF stravy ve formě prášku.

Kód: KP_114626
Canvit BARF Green-lipped Mussel 180g EXP 8/20
577 Kč –69 %
176 Kč

Mletá Novozélandská slávka zelenoústá (Perna canaliculus) v organické kvalitě pro podporu zdravého stavu kloubů.

Kód: NV_114624
Canvit BARF Spirulina 180g EXP 4/20
289 Kč –50 %
145 Kč

Sušená Spirulina platensis v organické kvalitě pro podporu vitality a imunity.

Kód: KP_114624
Canvit BARF Yucca Schidigera 160g EXP 6/20
300 Kč –50 %
150 Kč

" Sušený kořen Yucca Schidigera v organické kvalitě pro detoxifikaci organismu"

Kód: NP_114624
Canvit BARF Silybum Marianum 160g EXP 6/20
269 Kč –39 %
163 Kč

Sušená semena Ostropestřce mariánského (Silybum Marianum) v organické kvalitě pro podporu detoxifikační funkce jater.

Kód: NV_114623
Canvit BARF Mineral Balancer 260g EXP 4/20
211 Kč –55 %
96 Kč

Zdroj vápníku, minerálních látek a vitamínů pro vybalancování BARF stravy ve formě prášku.

Kód: NV_114622
Canvit BARF Spirulina 180g EXP 4/20
289 Kč –67 %
96 Kč

Sušená Spirulina platensis v organické kvalitě pro podporu vitality a imunity.

Kód: NV_114621
Canvit Probio pro psy 100g plv.
278 Kč

Probiotikum pro zdravé zažívání, obnovu střevní mikroflóry a správnou funkce střevní sliznice. Komplex probiotik Enterococcus faecium, prebiotik, betaglukanů a vitamínů pro...

Kód: NV_81591
Canvit Probio pro kočky 100g plv.
278 Kč

Obnova střevní mikroflóry a správné funkce střevní sliznice.

Kód: NV_81592
Canvit Linseed oil 250ml
203 Kč

Lněný olej pro podporu zdravého trávení a kůže u psů.

Kód: NV_95285
Canvit Fish oil 250ml
164 Kč

Canvit Fish oil – olej z mořských úhořů obsahující vysoký podíl esenciálních nenasycených omega-3 mastných kyselin, které pozitivně ovlivňují kvalitu kůže a srsti, přispívají ke...

Kód: NV_95284
Canvit Biotin pro psy ochucený 230g
225 Kč

Lesklá srst, přirozená obnova srsti a zdravá pokožka.

Kód: NV_68259
Canvit BARF Yucca Schidigera 160g
300 Kč

" Sušený kořen Yucca Schidigera v organické kvalitě pro detoxifikaci organismu"

Kód: NV_94930
Canvit BARF Silybum Marianum 160g
269 Kč

Sušená semena Ostropestřce mariánského (Silybum Marianum) v organické kvalitě pro podporu detoxifikační funkce jater.

Kód: NV_94933
Canvit BARF Mineral Balancer 260g
211 Kč

Zdroj vápníku, minerálních látek a vitamínů pro vybalancování BARF stravy ve formě prášku.

Kód: NV_94927
Canvit BARF Kelp 180g
200 Kč

Sušená Kelpa (Ascophyllum nodosum) v organické kvalitě pro prevenci zubního kamene a podporu zdravého stavu kůže a srsti.

Kód: NV_94928
Nahoru
Další produkty
24 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem