Biokat's

Webová stránka značky: Biokat's

Stelivo pro kočky Biokat’s – pro 100procentně přírodní kočičí hygienu!

Již více než třicet let představuje značka Biokat’s prémiová steliva pro kočky vyznačující se vynikající schopností pohlcovat pachy, tvorbou pevných hrudek a jedinečnou vůní. Značka Biokat’s také znamená 100procentně přírodní suroviny. Výrobky Biokat's tedy ideálně splňují dva důležité požadavky ve vztahu člověka a kočky – na hygienu a péči! Stelivo Biokat’s se vyznačuje:

  •  VYNIKAJÍCÍ SCHOPNOSTÍ POHLCOVAT PACHY
  •  TVORBOU DOKONALÝCH HRUDEK
  •  JEDINEČNOU VŮNÍ
 

Koncept udržitelnosti Biokat’s

Již více než 30 let je značka Biokat’s synonymem prémiového steliva pro kočky. Za tu dobu jsme se stali lídrem na trhu v Německu, Itálii a Nizozemsku.

Biokat’s také znamená 100% přírodní kočičí hygienu a čisté pohodlí. Žádné stelivo jiných značek neabsorbuje zápach účinněji a není tak ohleduplné k životnímu prostředí jako naše.

 

Novinka! Biokat’s MultiCat

Je zcela jedinečné: speciální stelivo pro každého, kdo má více než jednu kočku. Vyhovuje zvláštním nárokům na pohodu a hygienu v domácnosti s více než jednou kočkou.

Tajemství aktivního uhlí

V prémiových stelivech Biokat’s používáme aktivní uhlí. To jim zajišťuje mimořádnou schopnost pohlcovat pachy. Proč?

Vysvětlení v našem nejnovějším videu

V našem krátkém videu se dozvíte, jaké jsou výhody aktivního uhlí a jak ho používáme v našem stelivu Biokat’s.

Svět vůní Biokat’s: svěží, přitažlivé, uvolňující

Náš svět vůní, ať už hotového steliva nebo ve formě zvláštní přísady, zabezpečuje mimořádně dlouhodobou, příjemnou svěžest steliva pro kočky. Ponořte se do našeho nového světa vůní Biokat’s a nechte se uchvátit čtyřmi přitažlivými vůněmi, které jsme speciálně pro vás vytvořili.

Toto o výrobcích Biokat’s říkají ostatní

KatzenLiebe

 

 

Z blogu Katzen-Erfahrungen.com o stelivu Biokat’s Diamond Care Fresh: „V běžném životě nejsou cítit žádné nepříjemné pachy. Při vyklízení příjemně svěže voní, trochu jako dětský pudr a aloe vera.“

 

Katzen-Erfahrungen

 

 

Z blogu Katzenliebe o přípravcích Biokat’s Deo Pearls: „Přípravky Deo Pearls jsou chytrou alternativou pro ty z vás, kdo rádi vůně obměňujete nebo chcete intenzitu vůně sami regulovat.“

 

KatzenLiebe

 

 

Z blogu Katzenliebe – Co si má kočka a já myslíme o stelivu Biokat’s Classic 3 in 1 fresh Cotton Blossom: „Biokat’s nedává žádné falešné sliby, protože stelivo Biokat’s Classic 3 in 1 fresh Cotton Blossom výborně absorbuje, tvoří velmi pevné hrudky, které se snadno odstraňují, pachy jsou z větší části pohlceny a je velmi ekonomické.“

Žádné produkty značky Biokat's nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení