Sleva za registraci 4-8%

Biokat's

Webová stránka značky: Biokat's

Stelivo pro kočky Biokat’s – pro 100procentně přírodní kočičí hygienu!

Již více než třicet let představuje značka Biokat’s prémiová steliva pro kočky vyznačující se vynikající schopností pohlcovat pachy, tvorbou pevných hrudek a jedinečnou vůní. Značka Biokat’s také znamená 100procentně přírodní suroviny. Výrobky Biokat's tedy ideálně splňují dva důležité požadavky ve vztahu člověka a kočky – na hygienu a péči! Stelivo Biokat’s se vyznačuje:

  •  VYNIKAJÍCÍ SCHOPNOSTÍ POHLCOVAT PACHY
  •  TVORBOU DOKONALÝCH HRUDEK
  •  JEDINEČNOU VŮNÍ
 

Koncept udržitelnosti Biokat’s

Již více než 30 let je značka Biokat’s synonymem prémiového steliva pro kočky. Za tu dobu jsme se stali lídrem na trhu v Německu, Itálii a Nizozemsku.

Biokat’s také znamená 100% přírodní kočičí hygienu a čisté pohodlí. Žádné stelivo jiných značek neabsorbuje zápach účinněji a není tak ohleduplné k životnímu prostředí jako naše.

 

Novinka! Biokat’s MultiCat

Je zcela jedinečné: speciální stelivo pro každého, kdo má více než jednu kočku. Vyhovuje zvláštním nárokům na pohodu a hygienu v domácnosti s více než jednou kočkou.

Tajemství aktivního uhlí

V prémiových stelivech Biokat’s používáme aktivní uhlí. To jim zajišťuje mimořádnou schopnost pohlcovat pachy. Proč?

Vysvětlení v našem nejnovějším videu

V našem krátkém videu se dozvíte, jaké jsou výhody aktivního uhlí a jak ho používáme v našem stelivu Biokat’s.

Svět vůní Biokat’s: svěží, přitažlivé, uvolňující

Náš svět vůní, ať už hotového steliva nebo ve formě zvláštní přísady, zabezpečuje mimořádně dlouhodobou, příjemnou svěžest steliva pro kočky. Ponořte se do našeho nového světa vůní Biokat’s a nechte se uchvátit čtyřmi přitažlivými vůněmi, které jsme speciálně pro vás vytvořili.

Toto o výrobcích Biokat’s říkají ostatní

KatzenLiebe

 

 

Z blogu Katzen-Erfahrungen.com o stelivu Biokat’s Diamond Care Fresh: „V běžném životě nejsou cítit žádné nepříjemné pachy. Při vyklízení příjemně svěže voní, trochu jako dětský pudr a aloe vera.“

 

Katzen-Erfahrungen

 

 

Z blogu Katzenliebe o přípravcích Biokat’s Deo Pearls: „Přípravky Deo Pearls jsou chytrou alternativou pro ty z vás, kdo rádi vůně obměňujete nebo chcete intenzitu vůně sami regulovat.“

 

KatzenLiebe

 

 

Z blogu Katzenliebe – Co si má kočka a já myslíme o stelivu Biokat’s Classic 3 in 1 fresh Cotton Blossom: „Biokat’s nedává žádné falešné sliby, protože stelivo Biokat’s Classic 3 in 1 fresh Cotton Blossom výborně absorbuje, tvoří velmi pevné hrudky, které se snadno odstraňují, pachy jsou z větší části pohlceny a je velmi ekonomické.“

Žádné produkty značky Biokat's nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu