Samohýl exclusive

Webová stránka značky: Samohýl exclusive

Samohýl Exclusive

Samohýl Exclusive je naše vlastní značka prvotřídních šitých výrobků české výroby – pelíšků, oblečků, transportních tašek. Výrobky se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a provedení. Každá kolekce je vyvinuta na základě znalosti potřeb chovatelů a jejich zvířecích miláčků.

Co dělá výrobky jedinečným?

  • Všechny výrobky Samohýl Exclusive splňují nejpřísnější požadavky na zpracování, design, údržbu a potřeby zvířecích miláčků.
  • Výrobky dodáváme v široké paletě barev a designů.
  • Špičkové výrobky, které splňují i kritérium rozumné ceny.

Funkční oblečky pro psy

Je až neuvěřitelné, kam nás dnešní doba posunula v módě pro domácí mazlíčky. Nejen, že naše psy můžeme obléknout do krásně padnoucích oblečků různých barev a vzorů, ale nyní začaly oblečky pro psy plnit i funkční roli. Díky funkčním materiálům psí oblečky chrání vaše psy před nastydnutím a případnými nemocemi, ale také zabraňují jejich ušpinění. Můžete si vybrat z naší nabídky druhů funkčních materiálů jako „termo“, „pletenina“, „softshell“. S našimi druhy materiálů se můžete spolehnout na to, že zajistí vašim psům funkčnost, komfort i trendy vzhled.

Termo materiál zajistí vašemu psovi ochranu před prochladnutím a udrží ho neustále v teple. Tento druh materiálu slouží buď samostatně jako celoroční psí obleček, nebo ho můžete použít jako první vrstvu pod softshellový obleček i obleček z pleteniny. V tomto případě poté poskytne vašemu mazlíčkovi největší možnost ochrany před mrazem a větrem.

 Jako další druh materiálu vám nabízíme pleteninu. Zde se můžete spolehnout na nejkvalitnější a nejmodernější úpletoviny na trhu. Materiál se vyznačuje vysokou hustotou vláken, která zaručuje tu nejlepší kvalitu úpletu, ale i odolnost a stálý tvar oblečku pro psy. U oblečku z tohoto materiálu také nepřehlédnete, jak je hřejivý, jemný a příjemný na dotek.

 Posledním nabízeným a zároveň funkčním materiálem je softshell, jež je jedinečný právě pro svůj materiál, který při zachování jediné vrstvy látky poskytuje hned několik funkcí. Zajišťuje pejskům nepromokavost, tepelnou odolnost, větruvzdornost a prodyšnost.

 Nemusíte už tedy řešit problém, zda váš pes zmokne nebo nastydne na vašich dlouhých procházkách v nepříznivém počasí. Provedení těchto funkčních oblečků pro psy zajišťuje vašemu pejskovi komfort pro většinu aktivit v různých klimatických podmínkách (jaro, léto, podzim, zima). Tyto psí oblečky vám nabízíme v celé škále barev, velikostí a různých kombinací, jako jsou kombinéza pro psa nebo vesta pro psa. Vybere si jednoduše každý!

 
Obleček Vesta Esmé Lux šedá-růžová Kód: SH_ZB010339
Pelech 8 hran bavl. Tlapka hnědo/béžová Kód: SH_CHP55628
Pamlskovník nylon 2v1 černo - neon zelený 13 x 19 x 6 cm Kód: SH_ZB003040
Polštář ovál bavl. Kost vínovo/bílý Kód: SH_CHP57273
Pelech 8 hran bavl. Kost černo/bílý Kód: SH_CHP54314
Hárací kalhotky bambus "Ella" khaki 24 cm Kód: SH_CHP58242
Matrace nylon Sychrov černá 120 x 100 x 10 cm Kód: SH_ZB013706
Obleček Vesta Esmé XL Lux šedá-šedá Kód: SH_ZB010410
Obleček Vesta Esmé XL Lux šedá-růžová Kód: SH_ZB010388
Obleček Vesta Esmé XL Lux šedá-okrová Kód: SH_ZB010421
Obleček Vesta Esmé XL Lux šedá-modrá Kód: SH_ZB010399
Obleček Vesta Esmé Lux šedá-šedá Kód: SH_ZB010363
Obleček Vesta Esmé Lux šedá-modrá Kód: SH_ZB010351
Obleček Vesta Esmé Lux šedá-okrová Kód: SH_ZB010375
Obleček kombinéza Esmé LUX šedá-šedá Kód: SH_ZB010439
Obleček kombinéza Esmé LUX šedá-růžová Kód: SH_ZB010431
Nahoru
Další produkty
205 položek celkem

Stránka 1 z 12 - 205 položek celkem

Zpět do obchodu