Sleva za registraci 4-8%

Kompletní bezobilná krmiva Lifestyle pro psy a kočky

Kompletní bezobilná krmiva Lifestyle pro psy a kočky

Vyzkoušejte novou řadu grain-free granulí od Nature’s Protection.

banner-clanek-lifestyle-pro-psy-a-kocky

 

Obliba tzv. bezobilných krmiv pro psy a kočky i v našich končinách rok od roku roste a nejde zdaleka jen o módní trend. Grain-free („bez zrn“) receptury, v jejichž složení nenajdete žádné obilniny včetně kukuřice, sóji nebo rýže, jsou mnoha odborníky považovány za výživově hodnotnější především proto, že zrna zmíněných plodin při průmyslovém zpracování často ztratí velkou část živin. Některá zvířata také reagují negativně na obilný lepek (gluten), k jehož trávení jsou šelmy – zvláště kočky – hůře evolučně uzpůsobené než my, a na chemická rezidua z hnojiv, pesticidů a herbicidů zemědělské velkovýroby. Stále více majitelů proto volí krmiva, v nichž jsou obilniny nahrazeny jinými, nutričně zajímavějšími zdroji cukrů a bílkovin.

Výrobce krmiv Nature’s Protection proto přichází s novou řadou kompletních bezobilných suchých krmiv šitých na míru přirozeným potřebám našich zdomácnělých šelem. Kromě vysokého poměru živočišných bílkovin (65–82 %) a naprosté absence lepku (gluten-free) zaujmou tyto receptury i pečlivým výběrem kvalitních, zdraví prospěšných ingrediencí, jako jsou např.:

  • MASO BÍLÝCH RYB (tresky a štikozubce)obsahuje více vitamínu A a D než jiné druhy ryb, je hypoalergenní a je ideální jako zdroj živočišných bílkovin pro zvířata se sklonem k nadváze;
  • Vysoce kvalitní MASO LOSOSŮ z Norska – má blahodárný vliv na kůži, srst a trávicí pochody;
  • JEHNĚČÍ MASO – zvlášť vydatný zdroj železa a vitamínu B;
  • TICHOMOŘSKÝ KRIL (korýš krunýřovka krilová) – 100% udržitelný zdroj vysoce vstřebatelných omega-3 mastných kyselin a cholinu, živiny nezbytné pro zdraví mozku, jater a dalších životně důležitých orgánů;
  • Sušený MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ – má prokazatelné antivirové a protizánětlivé účinky;
  • VITAMÍN E a EXTRAKT Z ROZMARÝNU – působí jako přírodní antioxidanty, které chrání buňky před působením volných radikálů.

V řadě Lifestyle najdete 5 bezobilných receptur PRO PSY – s drůbežím, lososím nebo jehněčím masem pro dospělé psy a s lososem a krilem pro psí juniory a dospělé psy malých plemen.

 

Řada Lifestyle představuje také 2 grain-free receptury PRO KASTROVANÉ KOČKYs lososím masem a masem bílých ryb.

 

Zpět do obchodu