Sleva za registraci 4-8%

NON-STOP Jaký postroj, vodítko a sedák zvolit?

Jaký postroj, vodítko a sedák zvolit?

 
 
 

Touring Bungee Leash máme ve dvou šířkách. Jejich výhodou je odpružená i pevná část, čímž je pes v případě potřeby pod kontrolou. Hodí se všude, kde očekáváme potkávání se s lidmi nebo cizími psy. Do tahu je pro malé psy vhodnější než celoodpružené Bungee Leash.

Ještě vymakanější je Touring Adjustable Leash, kterým můžete u lehčích psů nahradit na výletě opasek. Má nastavitelnou délku a díky poutku v blízkosti karabiny můžete psa v případě potřeby vést nakrátko.

Máte-li dva psy, oceníte rozdvojku Touring Double.

Bungee Leash je unikátní celoodpružené odolné vodítko vyráběné v Čechách, které nabízí jen Non-stop Dogwear. Vyrábí se ve dvou délkách 2 m a 2,8 m.

Opasky Trekking Belt a Ferd Belt jsou pohodlné, ale díky robustnosti je nedoporučujeme na běhání. Zákazníci oceňují možnost připevnění batůžků Belt Bag (ty jsou vzájemně kompatibilní na oba sedáky). Naskladnění Trekking opasků očekáváme během léta.

CaniX Belt je univerzálním sedákem konstruovaným primárně na běh, je velmi úspěšným nástupcem oblíbeného Běžeckého opasku.

Løype Belt je primárně určený na běžky (skijöring). Je pohodlný a je dobrou volbou pro milovníky výletů i rekreační běžce.

Freemotion je ideálním postrojem pro všechny aktivity, kdy je pes v tahu na vodítku. Pokud pes tahat neumí nebo ho máte v plánu pouštět, volte raději Line 5.0. Při správném výběru velikosti psovi skvěle padne, neomezuje ho v pohybu, podporuje přirozený tah. Nehodí se na čistě internetový prodej. Aby plnil správně svou funkci, měl by být vyzkoušen psem v tahu. Plemenům s velkou hlavou a kratším tělem nemusí sedět.
Line 5.0 je univerzální postroj pro rekreační sportovce, pro psy, kteří neumí vytrvale táhnout, je na akce, kdy chcete střídat aktivitu na vodítku s pohybem na volno. Dají se na něm trénovat obrany i stopy. Padne většině psů. Prodáváme ho v 5 barvách. Line Grip má i přidržovací poutko.

Zpět do obchodu