20.10.2019 při použití kodu: SUPERNEDELE 5% sleva pro všechny a na všechno

B&F

Webová stránka značky: B&F

český výrobce kynologických potřeb, které se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a zpracování.

Rodinná firma B&F vznikla již v roce 1992 a dnes patří mezi největší výrobce kynologických potřeb v České republice. Firma má také veliký podíl na vývozu těchto výrobku do zahraničí. V roce 2005 se firma přestěhovala do nově postavené budovy, která byla navržena s důrazem na logistiku a maximální komfort zákazníka.

Výroba chovatelských potřeb, obojky, vodítka, postroje, kšíry, psí známky.  Výroba chovatelských potřeb, obojky, vodítka, postroje, kšíry, psí známky.  Výroba chovatelských potřeb, obojky, vodítka, postroje, kšíry, psí známky.

Naše firma Vám nabízí široký výběr kvalitních výrobku, vyrobených z přírodních a probarvených kůží. Dále se specializujeme na výrobky z popruhů, lan a pletených šňůr. Naše nabídka obsahuje kolekce pro malá, střední a velká plemena psů, se širokou řadou vzorů a barev. Také nabízíme celou škálu výrobků pro Vaše kočičí miláčky. Kromě vlastních produktů je velká část výroby realizována na základě specifikací od našich zákazníků a produkty plně splňují požadavky zákazníků jak na pevnost tak i na funkčnost.

V našem sortimentu najdete:

tlapka kožené obojky a kožená vodítka

tlapka popruhové obojky a popruhová vodítka

tlapka kožené, koženkové postroje a kšíry

tlapka obojky a vodítka z lana

tlapka stahovací řetízky, řetízková vodítka

tlapka přepínací vodítka z kůže, lana a popruhu

tlapka stopovací šňůry z kůže, lan a popruhů

tlapka ostnaté obojky

tlapka gravírované psí známky

tlapka svítící obojky

tlapka výcvikové pomůcky

tlapka náhubky z kůže a popruhu

tlapka barvářské obojky, vypouštěcí vodítka

Výroba chovatelských potřeb, obojky, vodítka, postroje, kšíry, psí známky.  Výroba chovatelských potřeb, obojky, vodítka, postroje, kšíry, psí známky.  Výroba chovatelských potřeb, obojky, vodítka, postroje, kšíry, psí známky.

4 položek celkem
Vodítko textil lano "Spirála" přep. černo/šedé B&F 1,40 x 240cm
365 Kč

Přepínací provazové vodítko pro psa v černo-šedé barvě. Vodítko je vyrobené z pevného lana, které je spleteno do vzoru spirály.

Kód: 8812
Vodítko textil lano "Spirála" přep. černo/hněd B&F 1,40 x 240cm
365 Kč

Přepínací provazové vodítko pro psa v černo-hnědé barvě. Vodítko je vyrobené z pevného lana, které je spleteno do vzoru spirály.

Kód: 8809
Vodítko textil lano "Spirála" černo/šedé B&F 1,40 x 150cm
239 Kč

Klasické provazové vodítko pro psa v černo-šedé barvě. Vodítko je vyrobené z pevného lana, které je spleteno do vzoru spirály.

Kód: 8806
Pešek s uchem B&F  Small ( 5x24cm)
139 Kč

Pevný pešek vyrobený z odolného materiálu (výroba v ČR).  Tato varianta je doplněna o ucho z popruhu pro snazší uchopení. Výborná výcviková pomůcka určená k motivaci, pro...

Kód: 1660

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem