20.10.2019 při použití kodu: SUPERNEDELE 5% sleva pro všechny a na všechno

VitalBite

Webová stránka značky: VitalBite

Profesionalita a láska

Kompletní krmiva VitalBite® nabízejí vyvážené složení, které přispívá ke zdravému životu našich čtyřnohých přátel a také ke štěstí jejich majitelů.
Všechna kompletní granulovaná krmiva, konzervy kapsičky i pamlsky jsou navrženy tak, aby splňovala fyziologické potřeby psů jakéhokoli stáří.
Snadno se tráví a obsahují kompletní škálu proteinů, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálů, takže chrání imunitní systém psů a zároveň posilují svaly, vyživují srst a přispívají k udržení zdravých zubů a kostí.
Psí krmiva VitalBite® byla vyvinuta v úzké spolupráci se specialisty.
Díky jejich vysoké kvalitě a výbornému složení jejich pravidelná konzumace dodává psům požadovanou energii a udržuje je ve skvělé kondici.
Věříme, že vztah mezi psy a lidmi je stejně důležitý pro obě strany. My o ně pečujeme a oni naplňují naše životy láskou. Proto se snažíme majitelům psů pomáhat v této prospěšné činnosti.

Krmiva pro psy VitalBite® nabízí neustále se rozrůstající výběr příchutí, které pomáhají v péči o naše čtyřnohé přátele: naše mise je vyvíjet produkty, které chutnají tak skvěle, že se každé jídlo stane skutečným gurmánským zážitkem.

6 položek celkem
VITALBITE soft rings hovězí 1,5kg
Novinka
129 Kč

Tak dobré, že je můžete použít jako odměnu pro Vašeho psa. Obsahuje všechny důležité živiny pro udržení dobré zdravotní kondice . Obsah proteinu pro udržení dobré tělesné...

Kód: 9650
VitalBite Dog Kapsička s dušenými filetkami v omáčce – hovězí 85g
13 Kč

100 % kompletní psí krmiva balená v praktických kapsičkách obsahují 82% masa a živočišných produktů v kouscích.Vitamín E, biotin a zinek zajišťují, že Váš mazlíček má...

Kód: 1036
VitalBite Dog Kapsička s dušenými filetkami v omáčce – kuřecí 85g
13 Kč

100 % kompletní psí krmiva balená v praktických kapsičkách obsahují 82% masa a živočišných produktů v kouscích.Vitamín E, biotin a zinek zajišťují, že Váš mazlíček má...

Kód: 1033
VitalBite Dog kousky zvěřina & kuře & hovězí 1240 g
45 Kč

VitalBite kousky pro dospělé psy se zvěřinou, kuřecím a hovězím v omáčce.

Kód: 766
VitalBite Dog  kousky kuře & těstoviny & mrkev 1240g
45 Kč

VitalBite kousky pro dospělé psy.  S kuřecím masem , těstovinami a mrkví v omáčce.

Kód: 763
VitalBite Dog kousky  králík & hovězí & těstotiny  1240g
45 Kč

VitalBite kousky pro dospělé psy s králičím, hovězím a těstovinami v omáčce.  

Kód: 760

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem