Dibaq

Webová stránka značky: Dibaq

Společnost Dibaq a.s. je specialistou na výživu zvířat. Naši výživářští odborníci vyvíjí krmiva i doplňky ve spolupráci s významnými  chovateli, konzultují s nimi nové trendy a nacházejí společně nová řešení, aby byly naše produkty vyvážené a plně vyhovovaly potřebám zvířat.

Součástí  společnosti je vlastní Chovatelské centrum, kde testujeme kvalitu a chutnost našich krmiv na psech plemene border colie, žijících běžným aktivním způsobem života. Kvalitativní parametry  hodnotíme průběžně,  aktuální zpětná vazba je vždy impulsem dalšího vývoje a zlepšení.

6 položek celkem
fitmin senior
ZdarmaZdarma
1 189 Kč

Superprémiové krmivo pro dospělé psy středních plemen, se sníženým obsahem energie.  Receptura s komplexem dentální péče, rozmarýnovým extraktem pro lepší trávení a...

Kód: 9980
Fitmin Dog Mini Adult Maintenance 1,5kg
169 Kč

Kompletní krmivo FITMIN vyrobené z čerstvého kuřecího masa s jedinečným játrovým obalem na povrchu granulí. Určeno pro dospělé psy malých plemen jejichž hmotnost nepřesáhne 12 kg.

Kód: 2050
Fitmin Dog Medium Maintenance 15kg  + 2kg gratis
ZdarmaZdarma
1 209 Kč

Superprémiové krmivo pro dospělé psy středních plemen, se středním obsahem energie. Receptura s vyváženým poměrem omega 3 a 6,  přírodními antioxidanty, s komplexem dentální...

Kód: 487
Fitmin Dog Medium Light 15kg
ZdarmaZdarma
1 189 Kč

Superprémiové krmivo pro dospělé psy středních plemen, se sníženým obsahem energie.  Receptura s komplexem dentální péče, rozmarýnovým extraktem pro lepší trávení a výbornou...

Kód: 154
Fitmin Dog Mini Maintenance 3kg
319 Kč

Superprémiové krmivo pro dospělé psy malých plemen, se středním obsahem energie.  Granule obsahují komplex dentální péče pro zdravé zuby.

Kód: 151
Fitmin Dog Medium Performance 15kg
ZdarmaZdarma
1 249 Kč

Kompletní krmivo Fitmin Medium Performance pro dospělé psy středních plemen, se zvýšeným obsahem energie. Granule obsahují přírodní antioxidanty.

Kód: 148

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem