Sleva za registraci 4-8%

White fish Omega-3 olej

Rybí olej pro psy obsahující pouze čistý olej z hlubokomořských bílých ryb. Tento doplněk stravy může mít pozitivní efekt na psí srst, drápy, pokožku, klouby a polštářky.

Skladem
Kód: KP_288262
399 Kč 356 Kč bez DPH
Kategorie: PSI
Hmotnost: 0.3 kg

Non-stop dogwear White Fish Omega-3 je 100% čistý olej pro psy z hlubokomořských bílých ryb, bez aditiv. Tento olej jsme vybrali schválně pro jeho vysoký obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin, zvláště pak EPA a DHA. Obsah omega-3 v rybách (a olejích z ryb) záleží na tom, co ryba jí, neboť sama jich produkuje jen velmi malé množství. Bílé hlubokomořské ryby přirozené obsahují mnohem více omega-3 nenasycených MK než červené ryby (typicky losos). Další výhodou oleje z bílých ryb je, že nezabravuje psí srst tak, jak to často vídáme u psů krmených lososovým olejem. Olej je zpracovaný a testovaný v Norsku, abychom měli jistotu, že je čerstvý.

Řada výzkumů prokázala, že vysoký příjem EPA a DHA má pozitivní vliv na srdce*, vysoká hladina DHA sama o sobě pak pozitivní vliv na mozkové funkce**. Z toho důvodu je pravidelný příjem Omega-3 NMK vhodný pro každého psa. Vedle toho je dokumentován pozitivní vliv Omega-3 NMK na srst, kosti, klouby, drápy a další. Zaznamenám byl i protizánětlivý účinek.

Náš White Fish Omega-3 obsahuje velké množství výše uvedených látek a je dostupný ve dvou velikostech v balení s dávkovačem.

* EPA a DHA přispívají normální funkci srdce. Pozitivního efektu se dosahuje při denních dávkách 250 mg EPA a DHA.

** DHA přispívá k normální funkci mozku. Pozitivního efektu se dosahuje při denních dávkách 250 mg DHA.

***Srovnání, která používáme jsou založená na deklaracích vybraných produktů na trhu a nevylučují, že se na trhu neobjeví/již neexistuje produkt s jinými charakteristikami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu