Sleva za registraci 4-8%

Hračka pes přetahovací ER guma zelená Large

Skladem
Kód: NV_157315
Značka: Earth Rated
463 Kč 383 Kč bez DPH
Kategorie: latexové hračky
Hmotnost: 0.51 kg
Hračka pes přetahovací ER guma zelená Large
Novinka

Naše tahací hračka byla navržena tak, aby podporovala bezpečnější tahání, hru, házení a přetahování a posilovala pouto mezi vámi a vaším psem. 

Hračka prospívá zdraví vašeho psa mnoha způsoby. Je navržena se dvěma držadly pro podporu interaktivní hry, jak pro více psů, tak pro psy a lidi. Jeho hladký, zakřivený tvar umožňuje bezpečné a snadné uchopení lidskou rukou nebo psí tlamou. Její inovativní, ergonomický tvar chrání vaše zápěstí tím, že podporuje přirozený rozsah pohybu a zároveň poskytuje bezpečnou vzdálenost pro vaše tahající štěně. 

Promyšleně navržené s použitím zodpovědně získaného přírodního kaučuku, s hravým tvarem a moderním vzhledem. Díky jedinečnému designu je odolná a bezpečná. Tahací hračka Earth Rated jistě podnítí spontánní hraní pro každé štěně nebo osobu v jejím dosahu. 

 

Speciální funkce:

  • Vyrobeno z PEFC certifikovaného zdroje pryže a testováno na dlouhodobou odolnost a houževnatost
  • Ergonomický design vhodný pro zápěstí
  • Na přetahování jsou potřeba dva!
  • Možno mýt v myčce

 

Upozornění: 

Bezpečné hraní může být tak jednoduché.

Po celou dobu používání dohlížejte. Žádná hračka pro psa není nezničitelná. Vyberte hračky, které jsou vhodné pro velikost, sílu a žvýkací návyky vašeho psa.

Hračky často čistěte a kontrolujte. Opotřebované a poškozené hračky by měly být zlikvidovány. Volné kusy mohou být při spolknutí škodlivé. Pokud si myslíte, že váš pes spolkl kus hračky, okamžitě zavolejte svého veterináře.

Určeno pouze pro psy. Toto není hračka pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu