Serrano Half Mega Meaty Ham Bone 2ks cca 550g Poloviční obří šunková kost

Serano Half Mega Meaty Ham Bone 2ks cca 550g. Poloviční obří šunková kost - vhodné pro velká a střední plemena. Výborný zdroj proteinu, fosforu a vápníků. Skvělé pro eliminaci zubního plaku a posílení dásní. 

Skladem
Kód: 6916
Značka: Mediterranean
59 Kč 51 Kč bez DPH
Kategorie: Šunkové kosti
Hmotnost: 0.55 kg

Serano Half Mega Meaty Ham Bone 2ks cca 550g
Poloviční obří šunková kost - vhodné pro velká a střední plemena


Výborný zdroj proteinu, fosforu a vápníků. Skvělé pro eliminaci zubního plaku a posílení dásní. 
Šunka Serrano je bohatá na protein a může se chlubit mnoha benefity pro zdraví psa (včetně zlepšení srsti a kůže). Šunka Serrano je ideální pro posílení dásní vašeho domácího mazlíčka. Zároveň kousáním odstraní zubní kamen.
Mediterranean Natural šunkové kosti nejsou vařeny, ale jsou přirozeně sušeny, tím se zachovají všechny jejich výživové hodnoty, a navíc tento postup zabrání snadnému roztříštění kosti.


Ve spolupráci s oddělením fyziologie zvířat na univerzitě v Murcii byla provedla studie odolnosti proti lámání pamlsků Ham Bones, jejichž výsledky ukazují, že jsou pro psy bezpečné, pokud jsou podávány podle našich doporučení: Nenechávejte zvíře bez dozoru, v průběhu kousání. V případě zlomení, odstraňte malé kousky. Nikdy nedávejte zvířeti kost menší, než je jeho tlama. 
Kosti šunky Serrano jsou 100% přírodní a hypoalergenní produkt. Jsou přirozeným zdrojem kyseliny olejové a jsou bezlepkové.


Složení: šunka serrano
Analytické složky: Protein: 34%, tuk: 25,1%, vlhkost: 8,5%, popeloviny: 23,5%.
Doporučená krmná dávka: 2 kost za týden.
Odolnost proti roztříštění kosti 852kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu