Nutrin Complete Papoušek 750g

Kód: 11258
Novinka
145 Kč
Skladem

Kompletní extrudované krmivo pro papoušky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní extrudované krmivo pro papoušky

ROSTLINNÉ EXTRAKTY

Přidáním extraktů z echinacey a rozmarýnu (citronu) s antioxidačním, antimikrobiálním a antivirovým efektem, došlo ke komplexnímu posílení preventivní ochrany krmivem.

PREBIOTIC

Rozpustná vláknina inulin (FOS), jablečný pektin, kvasnice rodu saccharomyces cerevisiae a jejich extrakt, plní prebiotickou funkci, stimulují aktivitu bifidobakterií a upravují rovnováhu mikroflóry ve prospěch zdravějšího složení a podporuj tak imunitní a detoxikační funkce organismu.

BIOTIN

Zvýšený obsah biotinu pro podporu a růst zdravé pokožky a krásného opeření.

PEŘÍ

Lněné semínko, spirulina, ostropestřec, lecitin, rostlinné extrakty, biotin, niacin, B12, zinek nebo selenem patří mezi ty složky krmiva, které se významnou měrou podílejí na krásném a bohatém peří a zářivějších barvách.

ZOBÁK

Tvar, textura a tvrdost granulí NUTRIN Complete významně podporuje přirozené obrušování zobáku.

DETOXIKACE

Ostropestřec mariánský pro zvýšení ochrany jater a podporu jejich činnosti, který ve spojení s yuccou a přidanými extrakty pomáhají z organismu odstraňovat toxické látky.

OVOCE

Součástí jedinečné receptury krmiva Nutrin Complete je ovoce a jeho složky, a to nejen pro svoji chuť a aroma, ale především pro své dietetické vlastnosti a významné hladiny biologicky aktivních látek.

VITAMINKOMPLEX

Bohatý a vybalancovaný komplex vitamínů a minerálů dotváří toto chutné krmivo pro potřeby zdravého a spokojeného papouška.

IMMUNITY

Obsah prebiotic, způsob zpracování, promyšlená kombinace surovin, vitamínů a minerálů, je prevencí správného fungování střev, jejichž zdraví je základem obranyschopnosti organismu.

VITALITY

Multikomplex velkého množství surovin, nabízí široké spektrum látek v přirozené formě, které v kombinaci s přidanými komponenty (vitamíny, minerály, aminokyseliny, lecitin, inulin, extrakty) jsou základem pro zdravé fungování celého organismu.

  • Složení: Kukuřice, pšenice, proso žluté, jablečné výlisky, oves nahý, kvasnice (Saccharomyces Cerevisiae), sojový protein, hrách, jablka, hrušky, vápenec krmný, ostropestřec, slunečnicový olej, len, spirulina, sušená vejce, sůl, lecitin (0,5%), monokalciumfosfát, lysin (0,3%), extrakt z kvasnic, methionin (0,2%), FOS inulin (0,2%), extrakt z Echinacea Purpurea (0,1%), Yucca Schidigera (0,1%), cholin-chlorid 800 mg, vitamin E (3a700) 100 mg, vitamín C,100 mg, Fe (E1) 80 mg, niacinamid 70 mg, Mn (3b5.10) 70 mg, Zn (3b606) 50 mg, rozmarýnový extrakt 21 mg, pantotenan vápenatý 14 mg, vitamín B2 8mg, Cu (3b4.10) 8 mg, vitamín B6 6 mg, vitamín B1 5 mg, kyselina listová 2 mg, vitamín A (3a672a) 6000 IU, vitamín K3 1 mg, biotin 0,2 mg, Se (3b8.11) 0,2 mg, vitamín D (EU 671) 800 IU, vitamín B12 0,02 mg
  • Analytické složky: Hrubý protein 15%, hrubé oleje a tuky 5%, hrubá vláknina 6%, obsah anorganických látek 5%, Ca 0,7%, P 0,4%, Lysin: 0,8%, Methionin 0,4%, K 0,7%, Mg 0,16%, Na 0,15%
  • Krmný návod: Krmivo Nutrin Complete Parrot je určeno pro každodenní krmení dospělých papoušků. Vzhledem k tomu, že někteří ptáci jsou velice vybíraví v tom, co jedí, přechod na nové krmivo nemusí být vždycky snadný. Veškeré změny stravy by měly probíhat postupně, s velkým zřetelem na tělesnou hmotnost, spotřebu krmiva, kondici a zdravotní stav jedince. V žádném případě by pták neměl hladovět. Doporučená denní dávka 3 - 5 g na 100 g tělesné hmotnosti by měla představovat zhruba 80 % z celkového denního příjmu potravy, zbývající část poskytuje prostor pro zelené krmení, zeleninu a ovoce. Zajistěte neomezený přístup k čerstvé vodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: