K-9 Selection HI Performance 3kg

K-9 Selection Hi Performance je krmivo pro velmi aktivní psy s vysokým výdejem energie. Mimořádně vhodné pro psy ve výcviku, ve sportovním tréninku, v pravidelné službě, pro psy dostihové, tažné či jinak pracovně využívané.

 

Skladem
Kód: 733
Značka: CANDY (K-9)
439 Kč 382 Kč bez DPH 146 Kč / 1 kg
Kategorie: Granule
Hmotnost: 3 kg

Vyrobeno v Kanadě podle osvědčené tradiční receptury z kuřecího masa, kuřecího tuku, kukuřice, pšenice a doplňků. Pouze z kanadských surovin, bez náhražek a chemické konzervace, stabilizováno přírodními látkami.

Pomocí K-9 Selection HI-PERFORMANCE dosáhnete u psa vrcholné tělesné kondice, plné síly a špičkových výkonů, v přípravě na výstavu také nejlepší kvality srsti. Žádné další doplňky nejsou potřebné. K tomuto krmení potřebuje pes už jen dostatek čisté čerstvé vody.

Více než 60% obsahu v sušině je tvořeno kuřecími produkty, které jsou velmi dobře stravitelné a mají vysokou výživnou hodnotu. Díky tomu krmivo poskytuje psovi dostatečný přísun energie a udržuje ho v kondici a celkově dobrém zdravotním stavu. Pomocí K-9 Hi Performance dosáhnete u psa vrcholné tělesné kondice, plné síly a špičkových výkonů, v přípravě na výstavu také nejlepší kvality srsti.

  • Složení: moučka z kuřecího masa, mletá kukuřice, mletá pšenice, kuřecí tuk (stabilizovaný vitamínem E), kukuřičná moučka, kuřecí maso, chlorid sodný, d-kalcium fosfát, uhličitan vápenatý, cholinchlorid, kyselina sorbová, acetát vitamínu A, d-aktivovaný živočišný sterol, di-alfa tokoferol acetát, komplex menadion sodium bisulfit, přídavek vitamínu B12, riboflavin, niacinamid, d-kalcium pantotenát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, kyselina listová, biotin, síran železnatý, oxid manganičitý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid vápenatý, selenit sodný
  • Deklarované jakostní znaky: proteiny min. 30.0% tuky 20% vláknina 1.6% popeloviny 6.1% vlhkost 10.0% vápník min. 1.3% fosfor 0.9% měď 15 mg/Kg zinek 138 mg/Kg vitamin A min. 10,000.0 IU/Kg vitamin D3 min. 1,000.0 IU/Kg vitamin E min. 60.0 IU/Kg vitamin B6 min. 1.5 mg/Kg metabolizovatelná energie 3880 kcal/kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 5.4.2019 20:38
bohužel jsem chtěla granule pro kočky, psa nemám, co teď chtěla jsem granule pro kočky, psa nemám, co s tím
Odpovědět