Gourmet Perle kapsičky Mini filets krůta tuňák kachna jehně 4 x 85g

Kapsičky pro kočky Gourmet perle obsahují masové kousky s patrnými masovými vlákny, kousky masa obklopuje šťavnaté želé. Kompletní krmivo pro dospělé kočky.  1x kapsička s krůtou 85 g., 1x kapsička s tuňákem 85 g., 1x kapsička s kachnou 85 g., 1x kapsička s jehněčím 85 g.

 

Skladem
Kód: 1123
Značka: Purina
59 Kč 51 Kč bez DPH 15 Kč / 1 ks
Kategorie: Gourmet
Hmotnost: 0.35 kg

Gourmet perle kapsičky pro kočky. Kapsičky pro kočky Gourmet perle obsahují masové kousky s patrnými masovými vlákny, kousky masa obklopuje šťavnaté želé. Každá receptura kapsiček Gourmet perle nabízí nové chuťové možnosti a kombinace včetně kombinací duo kdy se skrývají hned dva druhy masa v jedné kapsičce. Každá kapsička pro kočky Gourmet perle představuje právě jednu čerstvou krmnou dávku, tedy snídani, oběd i večeři. Kapsičky Gourmet ala carte stejně jako Gourmet perle jsou vybranou krmí prokočky co si umějí vybrat to opravdu dobré. Vhodné též pro kastrované kočky.

Multipack obsahuje:

1x kapsička s krůtou 85 g.
1x kapsička s tuňákem 85 g.
1x kapsička s kachnou 85 g.
1x kapsička s jehněčím 85 g.

Složení:

S krůtou - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho krůta 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

S tuňákem - maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (tuňák 4 %), minerální látky, cukry.

S kachnou - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho kachna 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

S jehněčím - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho jehněčí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Analytické složky:

Vlhkost 79 %, protein 14 %, obsah tuku 2,5 %, obsah anorganických látek 2,2 %, hrubá vláknina 0,5 %.

 

 

Dávkování:

Dospělou kočku (4 kg) krmte 4 kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Doporučené denní dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici zvířete. Březí a kojící kočky krmte podle jejich potřeby. podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá voda by měla být vždy k dispozici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: