Gourmet Perle kapsičky Delikatesní masové duo 4 x 85g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.Jemná sousta vytvořená dokonalou kombinací masa nebo ryb nakrájených na tenké filetky, delikátně vařená ve vlastní voňavé šťávě jsou zde, aby uspokojila vybraný jazýček Vaší kočky.

 

Skladem
Kód: 1126
Značka: Purina
59 Kč 15 Kč / 1 ks
Kategorie: Gourmet
Hmotnost: 0.35 kg

Masové Duo ve vlastní šťávě s kuřecím a hovězím masem. Vaše kočka je skutečný milovník masa a ryb a nalákat ji může být někdy velice obtížné. To je důvod, proč GOURMET Perle vytvořil delikátní Masové Duo a Seaside Duo, lahodné receptury, které potěší smysly Vaší kočky neodolatelným chuťovým zážitkem každý den.

Jemná sousta vytvořená dokonalou kombinací masa nebo ryb nakrájených na tenké filetky, delikátně vařená ve vlastní voňavé šťávě jsou zde, aby uspokojila vybraný jazýček Vaší kočky.

Multipack obsahuje: 1x kapsička s kuřetem a hovězím 85 g. 1x kapsička s krůtou a jehněčím 85 g. 1x kapsička s telecím a kachnou 85 g. 1x kapsička s králíkem a zvěřinou 85 g.

Složení:

S kuřetem a hovězím - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (maso 14 %, z toho kuře 4 %, hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

S  krůtou a jehněčím - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (maso 14 %, z toho krůta 4 %, jehněčí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

S telecím a kachnou - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (maso 14 %, z toho telecí 4 %, kachna 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

S králíkem a zvěřinou - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (maso 14 %, z toho králík 4 %, zvěřina 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Analytické složky:

Vlhkost 79 %, protein 13,5 %, obsah tuku 3 %, obsah anorganických látek 2,2 %, hrubá vláknina 0,2 %.

Dávkování:

Dospělou kočku (4 kg) krmte 4 kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Doporučené denní dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici zvířete. Březí a kojící kočky krmte podle jejich potřeby. podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá voda by měla být vždy k dispozici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: