Max deluxe 3/4 kuřete s kachnou 1200 g

Poctivá masová konzerva MAX deluxe 3/4 kuřete od českého výrobce Falco je výbornou volbou pro ty, kterým není jedno, čím krmí svého psího parťáka. Konzerva s obsahem nasekaného kuřete a kachny je díky své kvalitě vhodná pro psy všech plemen a věkových kategorií, od štěňat po seniory. Díky vysokému tlaku a teplotě při výrobě jsou kosti v krmivu rozvařené. Vysoký obsah bílkovin pozitivně ovlivňuje tvorbu obranných látek, podporuje stavbu těla a zdravý pohyb psa. Hořčík, sodík a vápník v přírodní formě podporují správnou funkci svalů a nervů a příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech. Dopřejte svému psovi luxusní dobrotu z konzervy MAX deluxe 3/4 kuřete, která podpoří jeho celkové zdraví!

Skladem
Kód: 8476
Značka: Sokol Falco
139 Kč 121 Kč bez DPH
Kategorie: Falco MAX
Hmotnost: 1.2 kg

 

Kuře představuje vysoký podíl svaloviny s vynikajícími nutričními a dietními hodnotami, má vysoký obsah hořčíku, který ovlivňuje správnou funkci svalů a nervů, obsahuje sodík a vápník, který příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech. Plně pokrývá potřeby psů v běžné zátěži. 

Kachna je ceněná pro vyšší podíl tuku, uplatňuje se pro psy v zátěži nebo rekonvalescenci. Má vyšší podíl minerálních látek a vyšší obsah tuku.

Vysoce kvalitní konzervy pro psy se 100% podílem živočišných bílkovin. Konzervy neobsahují vedlejší produkty, obiloviny ani sóju, barviva, dochucovadla ani konzervanty! Jsou extrémně chutné a vyznačují se vysokou stravitelností... Konzervy jsou vhodné pro štěňata, dospělé psy i seniory. Pro dlouhodobou čerstvost poslouží znovuuzavíratelné víčko. Konzerva obsahuje vysoké množství přirozených vitamínů (A, E, D), aminokyselin (lysin, methionin, cystin) a minerálů. 

  • Složení: kuře, kachna. 100% podíl živočišných bílkovin, 100% kuřete. Vysoká stravitelnost bez obilovin
  • Deklarace: bílkoviny 160g, tuky 110g, vláknina 5g, popeloviny 25g, vlhkost 70% 
  • Doporučené krmné dávky: pes o hmotnosti 5kg 200g, 10kg 400g, 20kg 600g, 30kg 800g/den 

Konzervy se podávájí při pokojové teplotě. Udržujte otevřenou konzervu v chladu a uzavřenou červeným znovu-uzavíratelným víčkem

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu